O nas

A może o mnie ?

CZEŚĆ

Kilka słów o NAS
Paweł Marek - CEO- dobrastronawww.pl
CEO - PAWEŁ MAREK

Historia powstania

Dobra strona www

DobrastronaWWW to firma która powstała w 2019 roku. Jej założycielem jestem ja Paweł Marek od kilku lat tworzę strony internetowe oraz poruszam się w świecie projektowania stron i sklepów internetowych. 

Nie chcę i nie zamierzam ukrywać, że jako marka jesteśmy na początku drogi. Przy większych i bardziej wymagających zleceniach klientów korzystamy ze współpracy z sprawdzonymi osobami z dziedzin Copywritingu czy Grafiki.

Dla nas najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i wykonanie Dobrej Strony WWW, która będzie realizowała swój CEL, a klient będzie po prostu zadowolony.

Projektowanie stron WWW i sklepów internetowych

Projektowanie to nasza Pasja

Nie chcemy być firmą, gdzie liczy się tylko wykonanie projektu i odhaczenie klienta. Projektowanie stron www to Nasza Pasja i tylko z takimi ludźmi współpracujemy przy projektach dla klientów. Tą pasję, otwarty umysł i zapał staramy się przenieść również na klienta.

Pracując nad danym projektem chcemy dobrze poznać wizję klienta na stronę, później krok po kroku wykonujemy projekt, aż do końcowego oddania strony.

Oddając stronę internetową dążymy do sytuacji WIN/WIN gdzie każda strona jest usatysfakcjonowana z końcowego efektu. Klient jest dla nas bardzo ważny i chcemy aby było obopólne zaufanie i wsparcie czy to dotyczące danego zlecenia czy być może dłuższej współpracy.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie związanie z byciem w internecie od strony marketingowej i sprzedażowej, dlatego z chęcią doradzamy i wskazujemy kierunek w jakim firma w internecie powinna pójść, aby odnieść zamierzony cel.

projektowanie- stron-www-to-nasza-pasja
wzajemne-zaufanie-dobrastronawww

Rzetelność i zrozumienie to podstawa

Wzajemne zaufanie

W firmie kierujemy się takimi zasadami jak: zrozumienie, rzetelność, zaufanie, uśmiech, relacja i zwykła ludzka uczciwość.

Nie będziemy twierdzić, że jesteśmy najlepszą firmą która projektuje strony www, albo że na wszystkim się znamy, bo akurat kwestia programowania, designu i ogólnie tworzenia stron www – tutaj dosyć szybko potrafią się różne kwestie zmienić.

Możemy za to zagwarantować, że przy współpracy z Nami nie muszą się Państwo martwić o brak zrozumienia. Staramy się być bardzo elastyczni co do współpracy przy danym projekcie.

Zawsze chcemy mieć dobry kontakt z klientem, czy to meilowy, telefoniczny, a jak jest możliwość to nie mamy nic przeciwko, aby się spotkać.

Terminy wykonania stron internetowych są dla nas priorytetowe. Jeśli tylko klient dostarczy nam wymagane materiały to jeszcze nie zdarzyło się, że strona nie została oddana w danym terminie (ale wiemy, że kiedyś pewnie będzie ten Pierwszy raz, jesteśmy tylko ludźmi…)

Przy każdej współpracy zależy nam na wypracowaniu jak najlepszego wzajemnego zaufania i długotrwałej relacji która wierzymy, że będzie z korzyścią dla każdej ze stron.

Rozpocznij PRojekt

Myślisz o STRONIE WWW, a może masz pomysł na SKLEP INTERNETOWY?

Przewiń do góry